PolishEnglishFrenchGermanRussianSwedishDanish

 Regionalne Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta

Regionalne Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta
ul. Solna 1, 78-100 Kołobrzeg
www.rck.kolobrzeg.eu

 

Kasa biletowa
  tel. +48 94 352 4949, wew. 49
  kasa.biletowa@rck.kolobrzeg.eu
Sekretariat
tel. +48 94 352 4949
sekretariat@rck.kolobrzeg.eu
Księgowość
tel. +48 94 352 4949
glowna.ksiegowa@rck.kolobrzeg.eu

 

RCK jest koordynatorem amatorskiego ruchu artystycznego oraz form edukacji kulturalno-oświatowej. Działają tutaj grupy i zespoły o profilu muzycznym, teatralnym, recytatorskim, plastycznym, tanecznym. Wszystkie spotkania prowadzą wykwalifikowani instruktorzy. Oprócz tego, prowadzona jest działalność klubowa. W zajęciach uczestniczy ponad 450 osób w różnych grupach wiekowych. Regionalne Centrum Kultury organizuje koncerty, recitale, spektakle teatralne, spotkania autorskie, wystawy oraz konkursy i przeglądy o zasięgu miejskim, powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym. Uczestniczy i współorganizuje imprezy charytatywne, włączając się co roku m.in. w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, Kołobrzeskie Mikołajki, Dzień Dziecka.
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu jest samorządową instytucją kultury. Terenem działania jest miasto Kołobrzeg. Prowadzi działalność kulturalną w Kołobrzegu w zakresie tworzenia, upowszechniania i ochrony dóbr kultury narodowej oraz rozwijania i utrwalania zainteresowań kulturalnych mieszkańców Kołobrzegu.
Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegujest organizatorem: kursów, seminariów i szkoleń, festiwali, konkursów, przeglądów, wystaw, imprez zleconych, imprez artystycznych, działalności wydawniczej i edytorskiej, edukacji kulturalnej i wychowania przez sztukę.
Prowadzi: wypożyczalnię sprzętu technicznego i nagłośnieniowego; sprzedaż giełdową i antykwaryczną; świetlice osiedlowe - ul. Jedności narodowej 42, ul. Graniczna 3, ul. Czarneckiego 5F.


UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to).
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.