PolishEnglishFrenchGermanRussianSwedishDanish

SUP Race Kołobrzeg - 15 lipca 2017, godz. 9.30, Bulwar Marynarzy Okrętów Pogranicza2017-07-15

Po raz pierwszy w Kołobrzegu organizujemy supowe wyścigi na rzece Parsęcie. Będziemy się ścigać w centrum miasta, a chill'ować w Marinie Solnej. Zapraszamy do klasy Amatorskiej i Masters. Amatorzy będą się ścigać na deskach SUPBro podczas przesiadkowych wyścigów w systemie pucharowym.

Do tej grupy przyjmujemy zgłoszenia maksymalnie 30 osób, więc zapisujcie się jak najszybciej. Będzie pod prąd i z prądem (cokolwiek to oznacza). Do klasy Masters zapraszamy Wszystkich posiadaczy własnych desek. Tych, którzy chcą pokonać trochę dłuższy dystans, pokazać triceps i uśmiechnąć się do kibiców na moście.

Startujemy w 2 kategoriach dzielonych na 2, czyli Amatorzy Panie i Panowie oraz Mastersi Panie i Panowie. Plan gry: 14 lipca - piątek - dzień treningu dla Amatorów. O godzinie 11:00 spotykamy się w Marinie Solnej i poznajemy tajniki supowania. Ćwiczymy, wiosłujemy, pływamy za deską :) i tak do godziny 17:00. Oczywiście Mastersi Welcome :)

15 lipca - sobota - spotykamy się o godz. 09:30 na oficjalnym rozpoczęciu SUP Race Kołobrzeg 2017, kilka słów organizacyjnych i o 1100 pierwszy start - kategoria Amatorzy (Mastersi łapią promienie słońca). Amatorzy rozegrają maksymalnie 10 biegów (w zależności od ilości startujących). O 12:00 start pierwszego biegu Masters. W tej kategorii rozegramy 3 biegi (long/medium i sprint). Wszystko zakończymy grillem w Marinie Solnej, który rozpoczniemy około godz. 18:00 wręczeniem nagród i zaspokojeniem pragnienia ;)

Wpisowe: 30 złotych | osoba
Wszelkie pytania telefonicznie lub mailowo 504 199 272
Zapisy tylko mailowo: 
mk@mksailing.pl


UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to).
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.